Search
Close this search box.

PlayStation Plus hry na únor odhaleny

Pravidelně každý měsíc přidával několik her do seznamu katalogu her. Společnost Sony čas od času odstraní několik her. Příští měsíc se seznámíme s oběma případy.

PS Plus hry na únor

Nejprve si představíme nové hry, které údajně přibudou do katalogu her příští měsíc. Jedná se o hry OlliOlli World, Destiny 2: Beyond Light, Evil Dead: The Game a Mafia: Definitive Edition. Všechny hry kromě Mafie mají verzi pro PS5 i PS4.

Hráči pravděpodobně nejlépe znají hry Mafia a Destiny. OlliOlli World je spíše kreslená 2D hra, která může zaujmout lidi, kteří mají rádi tento styl grafiky. Evil Dead je hra typu Dead by Daylight. V podstatě se jedná o hon na ducha, který se snaží zabít přeživší. Doporučuji ji zejména lidem, kteří ji mají s kým hrát kvůli komunikaci. Samozřejmě hrajete za démona sólo.

Příští měsíc bude z katalogu her vyřazeno celkem 12 her. Jedná se o: The Turing Test, Metro Exodus, Saints Row: The Third, Pure Farming 2018, Whispering Willows,The Book of Unwritten Tales 2, Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition, Skydrift Infinity,Rad Rogers, Sine Mora EX, Sparkle Unleashed, Agatha Christie – The ABC Murders.

Obrázek: unsplash.com