Search
Close this search box.

Plague Tale se dočká seriálového zpracování

A Plague Tale Innocence dostane seriálovou verzi, hráči si tak příběh středověkého morové adventury budou moci užít i v televizi.

Existují hry, u kterých prostě na první dobrou víte, že by měly fungovat se svým příběhem i jako film nebo seriál. Jedním z takových příběhů je i Plague Tale Innocence, jehož televizní adaptace bude vyprávět příběh sourozenců Amicie a Huga ve čtrnáctém století, kdy ve Francii řádí mor a obrovské zamoření krysami.

Seriál se bude držet nejen Francouzského zasazení. K castingu samotnému zatím informace nejsou, seriálu se však ujme režisér Mathieu Turi. Dříve pracoval také na Hanebných Panchartech nebo Sherlocku Holmesovi.

Kromě toho, že se hráči mohou těšit na televizní seriál můžeme také připomenout, že se chystá také pokračování hry samotné. To se bude jmenovat A Plague Tale: Requiem a hráči na Xboxu si ho budou moci užít rovnou v rámci Game Passu. Vyjít má v roce 2022, ale přesné datum zatím není známé.

Obrázek: Thegamer.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »