Search
Close this search box.

Odklad vydání hry Banishers: Ghosts of New Eden na únor

Don’t Nod Entertainment, tvůrci oblíbené hry Life is Strange, oznámili odklad vydání své nové akční RPG hry Banishers: Ghosts of New Eden. Původně plánované na listopad, nyní se hra objeví na trhu v únoru 2024.

Odklad Banishers: Ghosts of New Eden

Banishers: Ghosts of New Eden byla představena veřejnosti během The Game Awards minulý rok. Přestože bylo v červnu oznámeno, že hra vyjde v listopadu, studio nyní posunulo datum vydání na 13. února 2024. Hra bude dostupná na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

Důvodem odkladu je snaha studia vyhnout se období, kdy na trh přichází mnoho AAA titulů. Oskar Guilbert, CEO Don’t Nod, v tiskové zprávě uvedl, že trh v současné době zažívá intenzivní vydávání AAA her na PC a konzole. Studio věří, že vydání hry Banishers: Ghosts of New Eden v méně nasyceném období jí poskytne pozornost, kterou si zaslouží.

Don’t Nod následuje trend menších vývojářů, kteří odkládají své hry kvůli nadcházejícím velkým vydáním. Vývojáři chtějí, aby jejich hra dostala patřičnou pozornost a nebyla zastíněna jinými populárními tituly.

Obrázek: focus-entmt.com