Search
Close this search box.

Odhaleny systémové požadavky Resident Evil 4 Remake

resident evil

Resident Evil 4 remake je jedním z nejočekávanějších titulů pro fanoušky této série. Vývojáři nově zveřejnili systémové požadavky.

Známe systémové požadavky Resident Evil 4 Remake

Resident Evil je dlouholetá série her od společnosti Capcom, která se poprvé objevila na prvním PlayStationu v roce 1996. Od té doby si tato série vysloužila miliony fanoušků po celém světě a vybudovala si velmi silný příběhový svět. V poslední době procházejí starší díly této série velkým rebootem, aby se mohli do série ponořit noví hráči a ti starší si zavzpomínali na staré časy.

Již 24. března tohoto roku se navíc objeví remake velmi úspěšného čtvrtého dílu, od kterého mají hráči velká očekávání. Vývojáři nedávno odhalili, jaké hardwarové nároky bude mít PC verze tohoto titulu.

Hardwarové požadavky

Pokud si hráči budou chtít zahrát Resident Evil 4 remake, tak by minimálně měli mít pět let starý procesor společně s grafickou kartou AMD Radeon RX 560 nebo Nvidia GeForce GTX 1050 s pamětí 4GB, které dokáží rozlišení 1080p v 60 snímcích za sekundu. Minimální velikost paměti RAM je 8GB, ale doporučená je velikost 16 GB. Hra jako taková zabere kolem 40-50 GB místa na disku.

Minimální požadavky

  • Procesor: AMD Ryzen 3 1200 nebo Intel Core i5-7500
  • RAM: 8 GB RAM
  • Grafická karta: AMD Radeon RX 560 with 4GB VRAM nebo NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti

Doporučené požadavky

  • Procesor: AMD Ryzen 5 3600 nebo Intel Core i7 8700
  • RAM: 16 GB RAM
  • Grafická karta: AMD Radeon RX 5700 nebo NVIDIA GeForce GTX 1070

Resident Evil 4 vychází 24. března na PC a také na konzolích Xbox Series X, PlayStation 4 a PlayStation 5.

Obrázek: residentevil.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »