Search
Close this search box.

Odhaleny nové informace o The Sims 5

the sims 4

I když je hra The Sims 5 stále v nedohlednu, postupně se na ní odhalují stále nové zajímavé informace. A zrovna nedávno se objevilo něco speciálního.

Nové informace o The Sims 5

Série life simulátoru The Sims, která je s námi již více než dvě dekády, si udržuje svou popularitu bez známky úbytku, a to i po uplynutí 23 let. V důsledku toho se vydavatelství Electronic Arts spolu se studiem Maxis pomalu ale jistě připravují na vydání jejího pátého pokračování. Tento nový díl má ambice posunout celou sérii na zcela novou úroveň. Navíc nedávné informace naznačují, že chystané pokračování má v plánu zaznamenat významný průlom na herním trhu.

Zadarmo hned při vydaní a možný přivýdělek

Nedávno se na oficiálních webových stránkách objevila zajímavá pracovní nabídka spojená s projektem „Rene„, jinými slovy s připravovaným titulem The Sims 5. Nabídka hledala kandidáta na vedoucí pozici zodpovědné za Marketplace a monetizaci. Z nabídky vyplývají dvě klíčové informace. První z nich naznačuje možnost vlastního Marketplace v novém díle The Sims, který by mohl nabízet obsah jak od vývojářů, tak uživatelský, a to jak placený, tak i volně dostupný. Druhý bod umožní nastavit ceny placeného obsahu v této hře, která má být free-to-enter.

Co tyto informace naznačují? Dle komunity fanoušků The Sims tyto údaje napovídají, že nový díl půjde ve stopách svého předchůdce a bude nabízen jako free-to-play hra hned od dne vydání. Avšak nejzajímavější detaily se týkají herního obsahu. Ten by měl podle dostupných informací umožnit tvůrcům obsahu monetizovat jejich výtvory a tak získat podíl z jejich prodeje.

Tato myšlenka na první pohled zní velmi atraktivně. Avšak vytváří otázky ohledně toho, jak bude Electronic Arts nastavovat smluvní podmínky pro tento placený obsah a kolik si ponechá z každého prodeje. Navíc může vzniknout neshoda mezi tvůrci a vydavatelem ohledně cenového nastavení obsahu, jelikož každý tvůrce oceňuje své dílo odlišně než marketingoví specialisté. Více informací o tomto aspektu The Sims 5 však bude odhaleno až po dalším oznámení studia Maxis.

Obrázek: ea.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest 2024 prozatím přinesl řadu zajímavých oznámení, které jistě nadchly hráče po celé planetě. Níže naleznete přehled nejočekávanějších her z prvního dne této herní akce. Summer Game Fest

Číst dále »