Očekávané Gotham Knights poběží pouze v 30 FPS

Očekávané Gotham Knights poběží pouze v 30 FPS

18 října, 2022 3 Od Michal Fortyn

Připravované Gotham Knights od vývojářů ze studia Warner Bros Games Montréal bude na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S dostupné pouze v 30 FPS. Nebude ani možnost volby mezi režimem výkonu a kvality.

Připravované Gotham Knights aneb 30 snímku za vteřinu

Tuto informaci společnost potvrdila na svém oficiálním Discordu. Důvodem tohoto rozhodnutí má být náročnost velkého otevřeného světa v kombinaci s kooperativním režimem, pouhé snížení rozlišení by dle vývojářů nestačilo. Podle Leeho Devonalda problémem prý také je nedostatečný výkon konzolí Xbox Series S — slabé GPU.

Hra původně měla vyjít i na platformách PS4 a Xbox One, ovšem z toho v průběhu vývoje vzešlo, nejspíše to je i správně, jelikož by to mohlo ještě více snížit kvalitu rozlišení.

Kooperativní režim pro 4 hráče

Dále od vývojářů víme, že by do hry měla dorazit aktualizace, která přinese kooperativní režim Heroic Assault až pro 4 hráče. Tento režim bude zvlášť, oddělen od hlavní kampaně. Měl by nabídnout celkově 30 pater, ve kterých budeme bojovat s nepřáteli a plnit různé úkoly. Heroic Assault by do hry měl zavítat 29. listopadu letošního roku, tudíž několik dní po měsíci od vydání na platformy PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Autor: Matouš Paska