Search
Close this search box.

Nintendo představuje balíček Super Smash Bros. Ultimate pro Switch OLED

Nintendo odhalilo své plány pro nákupní sezónu, které zahrnují nový balíček s tématikou Super Smash Bros. Ultimate pro Switch OLED a dvě nové barvy Joy-Con ovladačů.

Nintendo Switch OLED bundle odhalen

Od 19. listopadu začnou vybraní prodejci a vlastní obchod Nintendo nabízet nový balíček Super Smash Bros. Ultimate, který zahrnuje model Switch OLED, Joy-Con ovladače s tématikou Super Smash Bros. Ultimate a plné stažení hry Super Smash Bros. Ultimate. Tento balíček také zahrnuje 3-měsíční individuální členství v Nintendo Switch Online a bude se prodávat za 349 dolarů.

Kromě tohoto balíčku pro Switch představilo Nintendo také nový balíček Super Mario Party, který zahrnuje speciální červené a modré Joy-Con ovladače. Tento balíček bude k dispozici od 10. listopadu.

V dalších plánech Nintenda pro svátky, začínajících 19. listopadu, budou hry jako The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Luigi’s Mansion 3, Xenoblade Chronicles 3 a Super Mario Odyssey zlevněny až o 20 dolarů.

Obrázek: nintendo.com

2K odhaluje první detaily o NBA 2K25

2K Games představilo první informace o nejnovějším ročníku své populární série NBA 2K. NBA 2K25 nabídne tři různé sportovce na čtyřech různých obálkách, v závislosti na vybrané edici. NBA 2K25

Číst dále »