Search
Close this search box.

Nintendo Live se bude poprvé konat v USA

Letos v září se v Seattlu poprvé koná fanouškovská událost Nintendo Live, která je zaměřena na oslavu všeho, co se týká této japonské společnosti.

Nintendo Live v USA

Nintendo Live, fanouškovská událost oslavující vše, co se týká Nintenda, se letos v září poprvé koná v USA, konkrétně v Seattlu. Tato velká konvence umožní nadšencům Nintenda hrát oblíbené hry pro Switch, setkat se s postavami jako Mario a užít si živou zábavu včetně herních turnajů. Akce bude také obsahovat řadu aktivit na téma Nintendo, které budou rozmístěny po celém místě konání.

Podle prezidenta Nintendo of America Douga Bowsera je cílem této akce rozšířit rozsah zážitků, které mohou fanoušci Nintenda na Switchi zažít. Tato událost je určena pro fanoušky všech věkových kategorií a slibuje nabídnout nový a jedinečný zážitek v prostředí Nintenda.

Nintendo Live 2023 představuje příležitost pro fanoušky Nintenda v USA, aby se setkali a oslavili svou společnou vášeň pro tuto herní společnost. Tato událost slibuje nabídnout nadšencům nové a nezapomenutelné zážitky, ať už hrají oblíbené hry pro Switch nebo se účastní různých aktivit a herních turnajů.

Obrázek: gagadget.com

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »