Search
Close this search box.

NetEase Games odhaluje nové studio BulletFarm

Společnost NetEase Games představila BulletFarm, nové herní studio v Los Angeles, které povede David Vonderhaar.

Herní studio BulletFarm

NetEase Games nedávno odhalilo své nejnovější studio, BulletFarm, které vede zkušený veterán David Vonderhaar, známý svou prací na sérii Call of Duty: Black Ops. Studio se zaměřuje na vývoj nové triple-A hry, která bude využívat Unreal Engine 5 a nabídne originální vesmír s hrou z pohledu první osoby. Hra má být zacílena na kooperativní zážitky a přinést nové prvky do žánru FPS.

Podle tiskové zprávy má hra poskytnout hráčům intenzivnější a blízký zážitek, zatímco obohatí tradiční hraní z pohledu první osoby. BulletFarm adoptuje flexibilní přístup k vývoji her a již se nachází v procesu náboru nových talentů do svého týmu v Los Angeles.

David Vonderhaar ve svém prohlášení zdůraznil, že zakládání BulletFarm je pro něj krokem mimo jeho komfortní zónu a příležitostí vytvořit něco nového. Vyzdvihl podporu od NetEase, která studiu umožňuje prozkoumat nové koncepty a nápady pro nadcházející hru.

Obrázek: bulletfarm.com

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »