Search
Close this search box.

MSI představuje svůj vlastní handheld MSI Claw A1M

Společnost MSI nedávno vypustila do světa svůj nový handheld PC, nazvaný MSI Claw A1M, avšak učinila tak bez velkého rozruchu.

MSI v tajnosti představuje vlastní handheld PC MSI Claw A1M

Příchod MSI Claw A1M na trh sleduje úspěšné uvedení handheld konzole Steam Deck, které přilákalo značnou pozornost a ukázalo, že koncept přenosných PC má velký potenciál. Od té doby se k tomuto segmentu přidaly i další významné značky, jako jsou Asus s modelem ROG Ally či Lenovo s modelem Legion GO.

Nejdůležitější aspekty

Ale co přináší MSI Claw A1M navíc oproti svým konkurentům? Klíčové vlastnosti tohoto zařízení zahrnují výkonný 16jádrový procesor Intel Core Ultra 7 155H s podporou technologie Intel XeSS, což zajišťuje hladké spuštění i těch nejnáročnějších her. Displej také nezůstává pozadu, s kvalitním 7palcovým 120Hz Full HD displejem a RGB podsvícenými tlačítky, vše zabalené do elegantního designu s pohodlným držením. Výdrž baterie je s 53 WHr výrazně nad průměrem a nechybí ani nejnovější Wi-Fi 7 s vysokou rychlostí.

Na poli softwaru je konzole od MSI vybavena nejnovějším operačním systémem Windows 11 a aplikací MSI Center M, která usnadňuje správu zařízení a přístup k herním platformám. Systém tak podporuje širokou škálu her z různých platforem, včetně možnosti hraní mobilních her na Androidu.

Cena začíná na 19 990 Kč za model s 500GB SSD a dosahuje až 22 990 Kč za verzi s 1TB, což je ve srovnání s konkurencí poměrně vysoká částka.

Obrázek: msi.com