Search
Close this search box.

Mass Effect přichází do Destiny 2

Fanoušci sci-fi herních sérií Mass Effect a Destiny 2 mají důvod k radosti. V nejnovějším update Destiny 2 se objeví speciální kosmetické předměty inspirované oblíbenou hrou Mass Effect.

Propojení světů

Svět videoher je plný nečekaných překvapení a nový update pro Destiny 2 to potvrzuje. Příznivci dvou legendárních sci-fi sérií, Mass Effect a Destiny, mají důvod k oslavě, protože Destiny 2 brzy přivítá kosmetické předměty inspirované hrou Mass Effect. Tento crossover, oznámený na oficiálních stránkách Destiny 2, zahrnuje sadu brnění a další předměty, které jsou připraveny přenést hráče do atmosféry Mass Effectu.

Kosmeticy ve hře budou k dispozici od 13. února letošního roku, což perfektně sedí s nadcházejícím rozšířením Destiny 2, nazvaným The Final Shape. Chystané rozšíření slibuje nejen nový obsah, ale nyní také unikátní spojení dvou ikonických vesmírných světů. Hráči se mohou těšit na brnění připomínající slavné postavy z Mass Effectu, jako je velitel Shepard. Tento crossover je velkou poctou fanouškům Mass Effectu.

Obrázek: bungie.net