Search
Close this search box.

Martha Is Dead bude mít filmovou adaptaci

Martha Is Dead od italského studia LKA, známá svým napínavým vyprávěním a hrůzostrašným zasazením do období druhé světové války, se dočká své filmové adaptace.

Martha Is Dead na filmovém plátně

V roce 2022 se hororová videohra z období druhé světové války, Martha is Dead, od italského vývojářského studia LKA, dočkala poměrně vysokého hodnocení.

Hra představuje singleplayer dobrodružství, které sleduje příběh jednovaječných dvojčat Giulie a Marthy. Děj se odehrává v Toskánsku v roce 1944 a zahrnuje nadpřirozené prvky a napjaté rodinné vztahy. Ve hře Martha is Dead, se odvíjí příběh tragické smrti Marthy a následného převzetí její identity její sestrou Guiliou, vmanipulovanou do této role jejich matkou. Dramatický zvrat je doprovázen řadou nadpřirozených událostí, které jsou spojeny se zlomyslnou entitou zvanou Bílá paní.

Filmová adaptace, za kterou stojí produkční společnost Studios Extraordinares vedená scénáristy/režiséry André Hedetoftem a Andreasem Troedssonem, si klade za cíl zachovat podstatu příběhu hry. Studios Extraordinares je známá tvorbou akčních, hororových a sci-fi filmů z originálních příběhů a her.

Obrázek: xbox.com