Search
Close this search box.

Losovačka FOR GAMES 2023

Losovačka FOR GAMES 2023 losování

Ahoj všem, které baví #GAMING stejně tak jako nás v redakci GAMERS GENERATION.

Losovačka FOR GAMES 2023 LENOVO

Na veletrhu FOR GAMES 2023 se na našem stánku zastavila více než tisícovka z vás a ve třech dnech bylo až na páteční dopoledne na našem stánku stále „narváno“. Moc vám všem děkujeme a vzhledem k tomu, že téměř 500 z vás nám do sklenice vhodilo lístky do tomboly, vylosovali jsme skoro 20 cen pro vás. Tak se podívejte na video, jestli jste třeba také vyhráli.

Děkujeme také partnerům: LENOVO, SUREFIRE, REPRE, TARGUS.

Losovačka FOR GAMES 2023 partneři

I nadále se s námi budete v příštím roce setkávat na různých akcích, ale také budeme pořádat i další soutěže o ceny, sledujte naše „socky“ a také časopis GAMERS GENERATION, kde se každý měsíc dozvíte, co se děje v gamingu nového a také, kde se za námi můžete přijet podívat a užít si „paření“.

Losovačka FOR GAMES 2023 SUREFIRE

Vzhledem tomu, že se našemu projektu GAMERS GENERATION CLUB daří, hledáme v celé ČR a SR parťáky pro podporu gamingu. Pokud vás baví natáčet třeba videa, videorozhovory, tvořit recenze, video recenze, pořádat eventy, dělat obsah pro sociální sítě, spravovat obsah na sociálních sítích a řadu dalších aktivit, které souvisí z gamingem, tak se nám ozvěte a třeba se spolu budeme podílet na rozvoji této platformy pro všechny hráče GAMERS GENERATION CLUB.

Více o platformě se dozvíte průběžně z našich článků.

GAMINGU ZDAR!

Petr Smolník a GAMERS GENERATION TEAM

Losovačka FOR GAMES 2023 LEGION

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest 2024 prozatím přinesl řadu zajímavých oznámení, které jistě nadchly hráče po celé planetě. Níže naleznete přehled nejočekávanějších her z prvního dne této herní akce. Summer Game Fest

Číst dále »