League of Legends odhaluje novou šampionku Renatu Glasc

League of Legends odhaluje novou šampionku Renatu Glasc

18 února, 2022 1 Od Radek Vyškovský

Vývojář League of Legends Riot Games často hledá nové přírůstky do své extrémně populární MOBA hry. Jak je tomu u mnoha konkurenčních her pro více hráčů, také změny v League of Legends mohou způsobit určitou reakci hráčů této hry.

Nedávno přidaný Chemtech Drake byl hráči kritizován za udělování zvýšeného poškození a pasiv pro vzkříšení. Riot Games ho od té doby deaktivovalo spolu s některými dalšími aspekty hry.

V lednu 2022 Riot představil budoucí šampiony ve vývojářském videu spolu s některými změnami, které se do hry chystají. Nyní mohou fanoušci Leage of Legends vidět prvního z těchto budoucích šampionů v podobě Chem Baronky Renaty Glasc. Glasc, původem ze Zaunu, je vlastníkem Glasc industry, společnosti, která získala vlastní webovou stránku od Riotu.

Fanoušci League of Legends už začínají být nadšeni představením nejnovějšího šampiona, přičemž na mnohé udělala starší žena, která vypadá na svůj věk, má vrásky a vypracované svaly, dojem. Renata je primárně podpůrná hrdinka, její schopnosti se soustředí na zakořenění nepřátel na místě, zpomalení a dokonce i otočení proti sobě pomocí své ultimátní schopnosti. Její pasivita jí umožňuje vytvářet poškození na nepříteli pomocí základních útoků, a když na stejného nepřítele zaútočí spojenec, způsobí mu další poškození.

Zdroj: gamerant.com

@RadekVyskovsky