Search
Close this search box.

Kočičí adventura Stray dorazí na Xbox

Po úspěšném uvedení na PlayStation a PC se očekávaná hra Stray, v níž hraje hlavní roli zbloudilá kočka, chystá na svůj debut na Xboxu.

Stray na Xboxu

Kočičí adventura Stray, kterou před lety představili vydavatel Annapurna Interactive a vývojář Blue Twelve na stejné akci, kde byla odhalena PlayStation 5, konečně dorazí na Xbox. Hra byla vydána na PlayStation 5 a PlayStation 4 v loňském roce společně s PC verzí a nyní se připravuje na svůj debut na Xboxu.

Tato hra zaujala hráčskou komunitu svým vydáním na PlayStation 5 a PlayStation 4 v předchozím roce, kde ji doprovázela i PC verze. Nyní se vývojáři zaměřili na rozšíření dostupnosti hry a připravili Stray i pro majitele Xboxu. Stray, poprvé představená již před lety, tak konečně vstupuje na Xboxovou scénu. Tento prodleva od jejího původního oznámení může mít jistý dopad na očekávání hráčů a její konečné přijetí v komunitě.

Herní titul Stray se chystá na start na platformách Xbox Series X/S a Xbox One a to již 10. srpna. Tuto skutečnost přinesl nový roztomilý trailer, ve kterém hraje hlavní roli zbloudilá kočka, která inspirovala název hry. V tomto trailru se nám naskýtá pohled na unikátní herní zážitek, který na nás v Stray čeká.

Obrázek: playstation.com