Kena: Bridge of Spirits vyjde později, naštěstí jen o měsíc

Kena: Bridge of Spirits vyjde později, naštěstí jen o měsíc

3 srpna, 2021 0 Od Martin Havel

Očekávaná pohádková adventura Kena: Bridge of Spirits nakonec srpnové vydání nestihne. Posun ale naštěstí není nijak drastický.

Pokud se stejně jako já už nemůžete dočkat akční adventury v pohádkovém kabátku Kena: Bridge of Spirits, mám pro vás nepříjemnou zprávu. Hra se totiž oproti původnímu srpnovému datu vydání opozdí a dostane se na trh o něco později. O něco lepší zprávou pro fanoušky však je, že odsun data vydání znamená jenom to, že si místo v srpnu zahrajeme v září.

Úplně původně měla hra spatřit světlo světa dokonec již v prvním kvartálu roku 2021, ale toto byl pro vývojáře až příliš šibeniční termín. Jak se nyní ukazuje, ani posun na srpen však nestačil a vývojáři si potřebují ještě měsíc přidat. „Udělali jsme těžké rozhodnutí a odložili Kena: Bridge of Spirits na 21. září, abychom mohli hru dokonale dopilovat na všech platformách. Tým pracoval nesmírně usilovně a cítíme, že čas navíc je kriticky důležitý pro to, abychom dodali zážitek, který všichni očekávají. Víme, že spousta z vás se již nemůže dočkat a ceníme si vaší trpělivosti, zatímco pracujeme na dotažení hry k nejlepší možné verzi,“ napsalo na Twitteru studio Ember Lab.

Kena: Bridge of Spirits vyjde 21. září na PC, PS4 a PS5. 

Martin Havel

Obrázek: xfire.com