Search
Close this search box.

Hráči Starfieldu hlásí vážné problémy se zvukem

Hráči hry Starfield na platformách PC a Xbox Series X si stěžují na vážné problémy se zvukem, které způsobují zpoždění a zamrznutí hry. Tyto problémy se objevily během pětidenního období předčasného přístupu k hře.

Problémy se Starfield

Hráči hry Starfield na PC a Xbox Series X si stěžují na vážné problémy se zvukem, které způsobují zpoždění a zamrznutí hry. Tyto problémy se objevily během pětidenního období předčasného přístupu k hře. Bethesda, vývojář hry, již dříve uvedla, že hra vyžaduje SSD disk pro optimální výkon. Někteří hráči, kteří instalovali hru na HDD, zjistili, že hra čte soubory přímo z místa instalace, což způsobuje problémy se zvukem.

Někteří hráči na Redditu tvrdí, že i přes instalaci na rychlém M.2 SSD disku mají problémy se zvukem a zamrznutím hry. Majitelé Xbox Series X také hlásí problémy se zvukem, které ovlivňují i zabudovanou funkci party chatu na konzoli. Problém lze dočasně vyřešit restartováním konzole.

Celkově se zdá, že problémy se zvukem jsou omezeny na malou část hráčské základny. Starfield nedávno vstoupil do top 10 nejhranějších her na Steamu s téměř 250 000 současně připojenými hráči. Hra je k dispozici také na Xboxu a v Microsoft Store, což znamená, že celkový počet hráčů je pravděpodobně mnohem vyšší.

Obrázek: bethesda.net