Search
Close this search box.

Horor Stray Souls má dorazit již na podzim

Stray Souls, hororová novinka z dílny Jukai Studia, by podle posledních oznámení měla dorazit již na podzim letošního roku.

Nová hororovka z pohledu třetí osoby

Stray Souls, první psychologická hororová hra vyvíjená tvůrci ze studia Jukai Studia, se nachází na cestě k vydání na podzim letošního roku. Detaily o chystaném vydání byly odhaleny ve vznikajícím traileru, ve kterém byla také odhalena důležitá novinka: hudební doprovod hry zpracovává Akira Yamaoka, skladatel zasloužilý za atmosféru oblíbené série Silent Hill.

Stray Souls se zaměřuje na příběh Daniela, který se v den svých 18. narozenin dozvídá, že zdědil dům po své babičce. S tímto nečekaným překvapením nemůže nejprve uvěřit svému štěstí. Avšak dědictví nemá nic společného se štěstím, jak brzy zjistí. Daniel se brzy ocitne v centru záhadných a znepokojivých událostí a bude muset podstoupit cestu plnou trápení, aby rozluštil temnou minulost své rodiny a odhalil skutečnou pravdu o domě a záhadném kultovním rituálu, který se zdá být úzce spojený s jeho rodokmenem. Vše v doprovodu obřích monster a dalších příšer.

Hra vyjde na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Obrázek versusevil.com

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »