Search
Close this search box.

Hi-Fi Rush dorazí na PlayStation 5 v březnu

Vývojářské studio Tango Gameworks a vydavatel Bethesda Softworks přinášejí kritiky oceňovanou rytmicko-akční hru Hi-Fi Rush na PlayStation 5 již v březnu.

Hi-Fi Rush dorazí na PlayStation 5

Po dlouhém očekávání a spekulacích fanoušků, Hi-Fi Rush, hra, která perfektně mísí akční boj s rytmickými prvky, dorazí na konzoli PlayStation 5 již 19. března. Tato hra, vyvinutá studiem Tango Gameworks, které stojí za úspěšnými tituly jako The Evil Within a Ghostwire: Tokyo, přináší inovativní přístup ke klasickému žánru.

V Hi-Fi Rush se hráči ujmou role Chai, aspirující rockové hvězdy, který se stane „poruchovým“ po neúspěšném experimentu, při kterém se do jeho srdce nechtěně integruje přehrávač hudby. Tato situace tak dává Chai a jeho společníkům jedinečnou schopnost vnímat celý svět v rytmu hudby, což ovlivňuje nejen boj, ale i interakci s prostředím a nepřáteli.

Hra Hi-Fi Rush byla původně představena a vydána pro Windows a Xbox Series X/S v lednu 2023 a rychle si získala srdce hráčů a kritiků díky svému jedinečnému vizuálnímu stylu, příběhové lince a zejména synchronizaci herních prvků s hudbou. Nyní, s nadcházejícím uvedením na PS5, se očekává, že hra osloví ještě širší publikum.

Obrázek: xbox.com

Riot Games ruší hru ve stylu Smash Bros

V herním průmyslu často vidíme, jak úspěch jednoho titulu inspiruje ostatní vývojáře k napodobování a snaze o podobný úspěch. Riot Games nedávno ukončil projekt, který měl konkurovat populární hře ze

Číst dále »