Search
Close this search box.

Herní veletrh OVAGAMES pro každého!

OVAGAMES 2022

Náš partner OSTRAVA CHAMPIONSHIP pořádá již koncem tohoto měsíce velkou herní událost, kterou by neměl minout žádný fanoušek gamingu a esportu. Ostravský herní veletrh OVAGAMES, který se koná ve dnech 29.-30. října 2022nabídne návštěvníkům přes 60 atrakcí, na nichž si mohou zahrát ZDARMA, stačí si jen zakoupit vstupenku za symbolickou částku.

Vstupenky už teď můžete zakoupit v předprodeji na www.ovagames.cz

Herní zóna slibuje, že bude nabitá nejen tou pravou herní atmosférou, ale taky bohatým programem, kde si vyzkoušíte i nejnovější herní pecky, herní atrakce, závodní simulátory, virtuální realitu a mnoho dalšího.

Nebudou chybět ani stánky partnerů jako je Fadee, FC Baník Ostrava, Relodit, Nugosu, Gogen, Genesis, HC Vítkovice Ridera, RedBull, ale můžete zde narazit i na nejrůznější stánky herních organizací jako je tým GLORE, Infected Gaming a další. Nebude chybět ani občerstvení, nebo stánek VŠB.

Dále na veletrhu najdete také finálová klání v rámci Mistrovství Ostravy v esportu v titulech Hearthstone, Clash Royale, Brawl Stars a samozřejmě nebude chybět ani CS:GO.

To vše a mnohem více už na konci října!

ostrava ovagames veletrh