Herní reproduktory Surefire Gator Eye

Herní reproduktory Surefire Gator Eye

1 prosince, 2021 0 Od Martin Havel

Velká část z nás si nejspíše ještě vzpomíná, když nabídka reprobedýnek k počítači byla užší než pas modelky s ideálními proporcemi a u každého jste našli ty legendární dva bílé reproduktory, jejichž zvuk ale za moc nestál. Doba se ovšem posunula, a i kompaktní reproduktory dokážou ze svého malého tělíčka vytáhnout velmi solidní výkony, lahodit oku a přinést tak velmi slušný požitek i pro náročnější uživatele jako jsou hráči. Důkazem toho jsou i Surefire Gator Eye.

Reproduktory SureFire Gator EyeDesign těchto reproduktorů se drží ověřené kombinace černé a červené s moderními rysy. Reproduktory tak svým vzhledem zapadnou do většiny herních koutků a stanou se jejich důležitou součástí. Díky opravdu malým rozměrům si navíc můžete být jistí, že je umístíte bez potíží takřka kamkoliv, nebo je můžete vzít s sebou třeba na cesty k notebooku.

Jedná se o dvoukanálovou soustavu reproduktorů, která je vhodná k jakémukoliv mediálnímu zážitku. Audio vám zprostředkují dva 60mm velké reproduktory s výkonem 5W, které navíc disponují vylepšenými basy a vy tak veškeré dění pocítíte téměř na vlastní kůži a je jedno, jestli zrovna hrajete hry, posloucháte hudbu, nebo sledujete filmový trhák.

SureFire logoO napájení se stará 1,25 metru dlouhý USB kabel, zatímco přenos samotného zvuku obstará zvukový 3,5mm konektor. Díky napájení přes USB se nemusíte starat ještě o shánění volné zásuvky, kterých u počítačů tradičně nedostatek. Samozřejmostí je potom také ovládání hlasitosti. To zde není umístěno na bedýnkách, jak bývá zvykem, ale přímo na kabelu.

Pokud se tak často přesouváte z místa na místo s třeba s notebookem a nechcete přicházet o skvělé zážitky při přehrávání médií, Surefire Gator Eye by pro vás rozhodně mohly být zajímavou volbou, která nezklame.

Martin Havel