Search
Close this search box.

Forza Horizon 5 uvádí nový obsah s ikonickými vozidly a filmovými legendami

Nejnovější aktualizace Forza Horizon 5 přináší  kolekci vozidel, od nejnovějších sportovních modelů po legendární auta z oblíbených filmů Universal Studios.

Ikonická vozidla ve Forza Horizon 5

Vývojáři z Playground Games oznámili další vlnu obsahu pro svou populární závodní hru Forza Horizon 5, která se zaměřuje na inovativní přírůstky v automobilovém průmyslu i ve filmovém světě. Hráči se mohou těšit na možnost prozkoumat mexické cesty ve vozidlech jako je Ford Mustang Dark Horse 2024, Hyundai IONIQ 5 N 2023, Toyota GR Yaris 2021, Porsche Taycan Cross Turismo Turbo S 2023 a Kia EV6 GT 2023. Modely budou postupně uvedeny do hry během června a července.

Zvláštní pozornost však poutá nový balíček Universal Icons Car Pack, který přidává ikonická vozidla z filmů a televizních pořadů produkovaných Universal Studios. Balíček zahrnuje KITT z seriálu Knight Rider, Jeep Wrangler Sahara z filmu Jurský park z roku 1992 a tři různé verze stroje času DeLorean z filmové trilogie Návrat do budoucnosti. Každý DeLorean nabízí unikátní vzhled a speciální vizuální efekty aktivované při dosažení rychlosti 88 mil za hodinu.

Obrázek: xbox.com