Search
Close this search box.

Fable ukázal nový trailer, dorazí v roce 2025

Playground Games oznámili návrat hry Fable v příštím roce. Nový trailer, představený na Xbox Games Showcase, ukazuje hrdinku v akci a naznačuje epické dobrodružství.

Nový Fable dorazí příští rok

Vývojáři z Playground Games, známí díky sérii Forza Horizon, oznámili, že hra Fable bude uvedena na trh v roce 2025. Oznámení bylo učiněno během nedávného Xbox Games Showcase, kde byl představen nový trailer s prvními záběry gameplaye a příběhu.

V traileru vidíme hrdinku, jak prochází velkým středověkým městem, zatímco vypravěč mluví o staré hrozbě, která se vrací do světa. Hrdinka si klade za cíl zachránit Albion a získat pomoc od Humphryho, který celý trailer vypráví.

Ačkoli trailer obsahuje ukázky hratelnosti, chybí uživatelské rozhraní a souboje. Většinou sledujeme protagonistku, jak prochází a běží různými fantastickými lokacemi. Několik záběrů naznačuje souboje, ale ty vypadají spíše filmově, takže je těžké určit, zda jde o skutečnou herní akci.

Obrázek: xbox.com

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »