Search
Close this search box.

Escape from Tarkov přináší masivní aktualizaci

Escape from Tarkov zaznamenala rozsáhlou aktualizaci 0.14.0.0, která přináší novou lokalitu „Ground Zero“, určenou pro začátečníky, spolu s novými zbraněmi, bossem a mnoha dalšími změnami.

Escape from Tarkov dostává masivní update

Escape from Tarkov, populární taktická střílečka z první osoby, představila svou nejnovější aktualizaci 0.14.0.0, která je jednou z největších v historii hry. Hlavní novinkou je přidání nové lokality „Ground Zero„, určené pro začátečníky od 1. do 20. úrovně. Tato oblast, umístěná v centru města Tarkov, obsahuje nové startovní questy a je přizpůsobena tak, aby poskytovala bezpečnější začátek pro nováčky.

Kromě nové lokality přichází aktualizace také s novým bossem Kollontayem, který se pohybuje v ulicích Tarkova se skupinou stráží. Změny zahrnují také přepracování shorline, přidání nových zbraní (včetně KBP 9A-91, VSK-94, SIG MCX SPEAR.277 FURY, Degtyarev RPD a RPDN) a zavedení systému achievementů.

Další změny se týkají zlepšení realismu zpětného rázu zbraní a celkového balancování hry.

Obrázek: escapefromtarkov.com

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »