Search
Close this search box.

Dragon Age: The Veilguard nabídne rozmanité možnosti transmogů

Dragon Age nabízí obrovské množství možností přizpůsobení, od vzhledu postavy až po výběr brnění. Nový systém transmogů navíc umožňuje hráčům zachovat oblíbený vzhled brnění.

Pestrý transmog systém

Ve hře Dragon Age: The Veilguard mohou hráči upravovat své postavy do nejmenších detailů. Už v tvorbě postavy mají k dispozici stovky možností, jak upravit vlasy, tělesný typ a obličej svého hratelného hrdiny Rooka, a to je jen začátek. K dispozici jsou také rozličné možnosti brnění.

Rook a jeho společníci mají několik slotů pro vybavení. Zatímco Rook má přístup k helmě, dvěma slotům pro zbraně, opasku, amuletu a dvěma prstenům, jeho společníci mají sloty pro brnění, prsten, doplněk a zbraň. Opasek, který má v RPG hrách často menší význam, je zde klíčový. Lepší opasek zvyšuje účinnost Rookových léčivých lektvarů, které se doplňují ničením zelených nádob ve světě. Kvalitnější opasky mohou také aktivovat dodatečné efekty, jako je dočasná nezranitelnost.

Při tvorbě postavy mohou hráči nahlédnout na brnění, které se uplatní až v pozdějších fázích hry, jak uvedla ředitelka hry Corinne Busche. Hráči mohou rovněž měnit Rookovo počáteční vybavení a ležérní oblečení, což jim dává představu o tom, jak bude vypadat v uvolněnějších scénách nebo v boji.

Obrázek: ea.com

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »