Search
Close this search box.

Dnes proběhne Developer_Direct od Bethesdy a Xboxu

xbox bethesda showcase konference

Herní společnost Xbox a Bethesda dnes ve svém oficiálním streamu Developere_Direct představí nové informace ohledně nadcházejících titulů. Stream můžete sledovat na platformě Twitch či YouTube.

Developer_Direct již dnes

Xbox a Bethesda lákají na blížící se událost Developer_Direct, která se uskuteční již dnes 25. ledna. Vývojáři z těchto studií, jako jsou Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios a ZeniMax se budou zaměřovat na prezentaci rozšířených ukázek svých titulů a nejnovějších informací o hrách, které budou uvedeny na trh v následujících několika měsících.

Během této události se hráči hry The Elder Scrolls Online dozví více o nadcházejícím updatu. Mojang naopak představí novou akční strategickou hru Minecraft Legends. Fanoušci se mohou těšit na nové informace o upírské FPS hře Redfall a vývojáři z Turn 10 Studios by měli představit novou generaci hry Forza Motorsport.

Oficiální zprávy však naznačují, že fanoušci by neměli očekávat informace o vesmírné RPG hře Starfield, ta bude mít v následujících týdnech samostatnou prezentaci.

Obrázek: unsplash.com