Search
Close this search box.

Demo Dragon’s Dogma 2 může dorazit brzy

Podle nedávné aktualizace na Steamu se objevily indicie, že demoverze vysoce očekávaného RPG Dragon’s Dogma 2 od Capcomu by mohla být brzy k dispozici.

Vydání Dragon’s Dogma 2 se blíží

V herním světě se rozšířily zvěsti o možném vydání demoverze pro Dragon’s Dogma 2, nadcházející RPG od Capcomu. Tyto spekulace byly vyvolány po nedávné aktualizaci na Steamu, kde byly objeveny údaje naznačující, že demoverze by mohla být zdarma a připojena k stránce hry, což je formulace obvykle používaná pro demo verze her. Capcom, který v minulosti vydal demoverzi pro původní Dragon’s Dogma před jeho vydáním v roce 2012, by tak mohl opětovně nabídnout hráčům předpremiérový pohled na jejich nejnovější titul.

Dragon’s Dogma 2, která dorazí již 22. března, je pokračováním kultovního RPG, které bylo poprvé vydáno před více než deseti lety. Sequel, který byl ohlášen s velkým očekáváním v roce 2022, slibuje návrat oblíbeného bojového systému a unikátního mechanizmu „Pawns“. Kromě toho Capcom představil několik nových tříd Vocations, včetně Mystic Spearhand a Trickster, a potvrdil řadu vylepšení pro lepší herní zážitek, jako jsou neomezené snímkové frekvence a bezplatná online hra na konzolích PlayStation.

Pokud se spekulace potvrdí, fanoušci by si mohli vyzkoušet Dragon’s Dogma 2 dříve, než hra oficiálně vyjde, díky demoverzi dostupné na Steamu.

Obrázek: dragonsdogma.com

Seriál Halo končí na Paramount+

Populární videohra „Halo“ od Microsoftu, která byla exkluzivně dostupná pro konzole Xbox, se dočkala svého zpracování v televizní sérii na platformě Paramount+. Přestože hra slavila velké úspěchy, televizní adaptace nezískala

Číst dále »

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »