Search
Close this search box.

Datum předstažení hry Starfield unikl na internet

Očekávaná vesmírná RPG Starfield od Bethesdy bude k dispozici k předstažení 9. srpna, tedy téměř měsíc před oficiálním vydáním hry 6. září.

Datum vydání Starfield se blíží

Hráči, kteří s napětím očekávají premiéru vesmírné RPG Starfield od studia Bethesda, se mohou těšit na možnost předstáhování hry na své konzole nebo PC již od 9. srpna. Starfield, jehož oznámení rezonovalo na prezentaci E3 v roce 2018, je vnímán jako revoluční krok pro marylandské vývojáře.

Oficiální vydání hry je naplánováno na 6. září 2023 s podporou pro Xbox Series X/S a PC. V rámci propagace hry byla již představena řada speciálních edic a doplňkových produktů. V červnu například Microsoft představil tematický ovladač a sluchátka inspirované Starfieldem, což potvrdilo dřívější uniklé informace.

Vzhledem k obrovskému očekávání, které Starfield provází, některá herní studia dokonce posunula vydání svých titulů, aby se vyhnula přímé konkurenci. Matt Booty, vedoucí Xboxu, zdůraznil, že Starfield bude mít nejnižší počet chyb z všech her, které Bethesda dosud vydala. Aby byla kvalita hry na vrcholu, Bethesda se rozhodla posunout datum vydání Starfieldu o téměř rok, což umožnilo vývojářům věnovat projektu více času a péče.

Obrázek: bethesda.net