Search
Close this search box.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty se ukazuje v novém traileru

Tento měsíc bude pro společnost CD Projekt výjimečný. Kromě vydání očekávaného DLC Phantom Liberty si pro nás hráče připravili velkou aktualizaci základní hry Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 – aktualizace pro konzole nové generace a PC

Nejnovější aktualizace pro Cyberpunk 2077 s názvem 2.0 dorazí již 21. 9. 2023 pouze na PlayStation 5 a Xbox řady X/S spolu s platformou PC. Důvodem je pravděpodobně zvýšení kvality hry na nejnovějších konzolích, navíc vývojářům současná generace konzolí umožňuje vylepšit grafiku a plynulost nejnovějších aktualizací.

Tato aktualizace pro Cyberpunk 2077 se bude týkat především změn v soubojích na autech nebo motorkách. Hráč bude mít na výběr například i nové schopnosti, které umožní hackování vozidel. Přidáno bude také více možností soubojů mezi vozidly.

Aktualizace bude pravděpodobně také souviset s vydáním velkého rozšíření Phantom Liberty. To bude vydáno pouhých 5 dní po něm, tj. 26. září 2023. Nové mechaniky vozidel tak mohou být součástí tohoto příběhového rozšíření. Vývojáři si prošli dlouhou cestou opravování své hry a nyní se konečně můžeme těšit na nový obsah, který nám přinesou. Níže se samozřejmě můžete podívat na krátkou ukázku nadcházející aktualizace.

Obrázek: cyberpunk.net