Search
Close this search box.

Co můžete očekávat od hry Anger Foot?

Pořádných a šílených FPS stříleček není nikdy dost, a to si myslí i vývojáři ze studia Free Lives se svou hrou Anger Foot. Co všechno tento titul nabídne?

Co nám přinese Anger Foot?

Žánr FPS stříleček patří mezi jedny z nepopulárnějších, které se na herní scéně vyskytují. Série jako Doom, Wolfenstein, Quake, Battlefied a Call of Duty patří dodnes mezi jedny z nepopulárnější značek tohoto žánru. A i když na indie scéně vzniká řada zajímavých titulů tohoto žánru, ne každá se dostane tak velké pozornosti jako například Anger Foot od studia Free Lives spadající pod distribuci Devolver Digital.

Šílená akce

Pokud očekáváte komplexní titul, mohu některé z vás zklamat. Hra se odehrává v kofeinem nabušeném městě Shit City, kde v roli zabijáka likvidujeme své cíle a jejich kumpány ve stovkách. Nic složitého, protože nejdůležitější je samozřejmě gameplay.

Anger Foot je hektická akční FPS střílečka, která otestuje vaše reflexy a přesnost za rytmu hardbasové hudby. Cílem každého levelu je jednoduchý: „Zabijte všechny nepřátele v místnosti v co nejkratším čase“. A čím budeme likvidovat naše nepřátele? K dispozici máte široký arzenál palných zbraní, jako jsou pistole, brokovnice a samopaly. Ale potom jsou tu naše nohy, které dokážou porážet dveře, odhazovat předměty a nepřátele na druhou stranu místnosti. Navíc, pokud si vezmeme specifické boty, získáte speciální schopnosti, které mohou zamíchat průběhem boje. Čisté, prosté a zábavné, tak jak by to mělo být.

Titul se nám v plné verzi představí už letos 11. července na PC, a pokud jste nedočkaví, můžete si vyzkoušet demo na Steamu.

Obrázek: angerfoot.com

Příspěvek z superparmeni.eu