Christopher Judge prozradil, že nové God of War se odložilo kvůli němu

Christopher Judge prozradil, že nové God of War se odložilo kvůli němu

5 října, 2021 0 Od Martin Havel

Herec ztvárnějící hlas Krata přiznal, že za odkladem God of War: Ragnarok stály jeho zdravotní potíže. Zvažoval i že se role vzdá.

Santa Monica Studios odložili jednu z nejočekávanějších her nové generace, aby se Christopher Judge mohl zotavit ze svojí operace. Herec to prozradil na svém Twitteru a rozpovídal se o celém přístupu studia i o tom, jak málem s projektem skončil.

„Právě teď cítím, že bych měl vše vysvětlit. Nikdo mi tohle neodsouhlasil. Chci naší milované fanouškovské základně sdělit, že Ragnarok se odkládal kvůli mě. V srpnu 2019 jsem nemohl chodit. Měl jsem operaci zad, vyměnili mi obě kyčle a udělali operaci kolene. Čekali na mě, až se zotavím. Žádné výhružky ve stylu „kdo si myslíš, že jsi?!“, jenom láska a podpora. A Santa Monica nikdy neřekli ani slovo o tom, kdo za odkladem stojí. Některá studia se nechovají dobře, ale tato společnost by nám měla dávat naději,“ prozradil Judge na Twitteru.

Dále se potom Judge ještě rozpovídal o tom, že když se dozvěděl, že za pokračováním severské ságy nebude stát jako režisér Cory Barlog, málem odešel. „Barlog mi řekl, že nebude vést vývoj pokračování. Okamžitě jsem řekl, že končím (nevtipkoval jsem) a on odpověděl „věříš mi? Eric je zvíře“ a já odpověděl, že to by radši měl. Update, Eric Williams je neskutečné zvíře!!!“ popisoval Judge moment, kdy málem s God of War skončil.

God of War: Ragnarok se chystá na PS4 a PS5 v průběhu příštího roku. Vývojáři nám zatím ovšem neoznámili přesné datum.

Martin Havel

Obrázek: VG247.com