Search
Close this search box.

Červencové hry pro Xbox Game Pass odhaleny

xbox disney konzole

Jak už bývá zvykem každý měsíc, technologický gigant Microsoft opět rozšiřuje nabídku Xbox Game Pass o nové hry pro červenec letošního roku.

Xbox Game Pass na červenec 2024

Červenec je tu a s ním i další možnosti prozkoumat rozmanité herní světy; a to skrze populární předplatné Game Pass. Microsoft před nedávnem odhalil několik her, které dorazí tento měsíc:

  • Flock (16. července): V této hře se ujmete role průvodce hejna ptáků objevujících krásy přírodních scenerií. Inovativní ovládání a relaxační atmosféra jsou jako stvořené pro odpočinek.
  • Magical Delicacy (16. července): Vaření se stává magickým dobrodružstvím, kde jako kouzelník-kuchař musíte zvládnout ovládání nezvyklých surovin k vytvoření neobyčejných pokrmů.
  • Flintlock: The Siege of Dawn (18. července): Akční RPG vás zavede do světa plného bojů s mytickými bytostmi. Vybaveni starou pistolkou a kouzly, čelíte nebezpečím na cestě za spravedlností.
  • Dungeons of Hinterberg (18. července): Neváhejte objevit tajemné podzemní labyrinty plné nástrah, pokladů a legend ve stylu tradičních dungeon crawler her.
  • Kunitsu-Gami: Path of the Goddess (19. července): Akční adventura inspirovaná japonskou mytologií, kde jako vyvolený bohyní prozkoumáváte mystické země plné nebezpečných stvůr a božských setkání.

Jedná se pouze o výčet některých z her, které dorazí v červenci. Již brzy se jistě dočkáme další aktualizace her.

Obrázek: unsplash.com

Příspěvek z superparmeni.eu