Call of Duty: Vanguard se představuje úvodním trailerem

Call of Duty: Vanguard se představuje úvodním trailerem

25 srpna, 2021 2 Od Martin Havel

Další díl Call of Duty nás zavede do druhé světové války. Pokochat se můžete prvním filmečkem.

Nový díl Call of Duty se konečně představilo v plnohodnotném traileru a představilo nám své zasazení i několik dalších detailů v čele s datem vydání. Ve hře se tentokrát podíváme do druhé světové války, která nás zavede na západní i východní frontu a také do Pacifiku a Severní Afriky. Budete hrát celkem za čtyři postavy zařazené do různých jednotek světových armád. Podle slov tvůrců budou tyto postavy muset zvládnout překonat zoufalství a chaos války poté, co je zajme Osa.

Multiplayer při launchi bude nabízet dvacet map, režimy jako gunfight či Champion Hill, který přinese souboje osmi týmů, z nichž ten poslední vyhrává. Takže vlastně takový malý mix turnaje a battle royale. Zapomínat se nebude ani na fanoušky zombie režimů. Pro ně novinku vyvíjí studio Treyarch. Chybět nebude ani přidávání obsahu po vydání a Battle Pass.

Pro hráče, kteří jsou online jako doma je dobrou zprávou také to, že i tentokrát se mohou těšit na plnou podporu cross-play nejen mezi jednotlivými platformami, ale i mezi generacemi konzolí, takže například hráči na PS4 nebudou mít problémy s připojením k těm, co hrají na PS5. Zároveň můžete mezi platformami i přenášet svůj postup hrou. Vydání je naplánované na 5. listopadu na PS4,PS5, PC, Xbox One a Xbox Series X/S. 

Martin Havel

Obrázek: nme.com