Search
Close this search box.

Baldur’s Gate 3 se stává hrou roku

Baldur’s Gate 3
Foto: baldursgate3.game

Dne 7. prosince proběhla herní událost The Game Awards, kde nejnovější počin od Larian Studios, Baldur’s Gate 3, získal nejvyšší ocenění, hra roku.

Baldur’s Gate 3 se stává hrou roku

Baldur’s Gate 3 si na včerejším udílení herních oscarů The Game Awards vysloužil prestižní ocenění Hry roku (GOTY) za rok 2023. Po udílení ceny hra nyní rozšiřuje svůj dosah i na konzole Xbox Series X a Series S, navazující na její masivní úspěch na platformách PS5 a PC.

Hra zaznamenala mimořádný úspěch, když byla nominována v osmi kategoriích a nakonec dominovala včerejší ceremonii s šesti vítězstvími. Mezi oceněními, která si Baldur’s Gate 3 odnáší, jsou Game of the Year (hra roku), Cena hráčského hlasu, Nejlepší výkon, Nejlepší podpora komunity, Nejlepší RPG a Nejlepší multiplayer.

Baldur’s Gate 3 si již ode dne vydání získala srdce hráčů po celém světě. To potvrzují extrémně vysoké recenze hry, kde například na platformě Metacritic má hra druhé nejvyšší herní hodnocení po Elden Ring.

Obrázek:

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest 2024 prozatím přinesl řadu zajímavých oznámení, které jistě nadchly hráče po celé planetě. Níže naleznete přehled nejočekávanějších her z prvního dne této herní akce. Summer Game Fest

Číst dále »

Elden Ring láká na nové DLC

Nadcházející DLC Shadow of the Erdtree pro Elden Ring slibuje hlubší ponoření do příběhu a nové lokace. Trailer odhaluje tajemství Miquelly a války, která je zavedla do Země stínů.. Elden

Číst dále »