Search
Close this search box.

Backbone One – PlayStation Edition je nový level gamingu na mobily

playstation ps backbone

Mnoho lidí, včetně mě, nepovažuje mobilní hraní za skutečné hraní. Pokud chcete být hráčem, potřebujete buď herní počítač, nebo herní konzoli své oblíbené značky.

Backbone One v mobilu

Ve společnosti Sony se prostřednictvím nového produktu pravděpodobně snaží přesvědčit lidi, aby dali mobilnímu hraní šanci, nebo dokonce oslovit mobilní hráče, aby si koupili jejich herní konzoli a prostřednictvím funkce Remote Play si užívali konzolové hry na svém mobilu. Společnost Sony nám 28. července představila zařízení Backbone One – PlayStation Edition.

Jedná se o ovladač určený k přehrávání přímo prostřednictvím mobilního zařízení, konkrétně značky Apple. Hráč může připojit ovladač k iPhonu a hrát hry přes něj. Ale není to tak zřejmé. Potřebujete k tomu velmi rychlý internet, protože hry se budou do mobilu streamovat prostřednictvím služby PlayStation Remote Play.

Backbone One bude samozřejmě kompatibilní s mobilními verzemi her dostupných na Apple play, jako jsou Genshin Impact, Fantasian nebo Call of Duty: Mobile.

Ti, kteří se obávají nabíjení ovladače a mají strach z miliardy kabelů, nemusí mít obavy. Ovladač se napájí přímo z mobilního telefonu, takže stačí mít po ruce nabíječku nebo powerbanku.

Bohužel ne každý bude mít možnost vyzkoušet si ovladač hned v první den vydání. Podle oficiálního zdroje bude zpočátku k dispozici ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Švédsku, Nizozemsku a Spojeném království a další země budou následovat, jakmile bude ovladač k dispozici. Slovensko a Česká republika nejsou na seznamu mezi prvními zeměmi, ale doufáme, že si naši čtenáři budou moci nové mobilní hry vyzkoušet co nejdříve.

Jaký je váš názor na vzdálené hraní na mobilu prostřednictvím nového ovladače? Koupíte si Backbone One?

Obrázek: playstation.com

Příspěvek z superparmeni.eu