Search
Close this search box.

Assassin’s Creed Valhalla dostává finální aktualizaci

valhalla ac

Ubisoft vydal poslední aktualizaci pro hru Assassin’s Creed Valhalla, která přináší několik nových funkcí a opravuje několik chyb.

Assassin’s Creed Valhalla poslední update

Tato aktualizace by měla být poslední, kterou hra dostane, protože vývojáři se budou soustředit na vývoj nových projektů. Aktualizace opravuje několik chyb, jako jsou problémy s úkoly, které se nezobrazují v průvodci, a opravy grafických chyb. Vylepšuje také některé aspekty hry, jako jsou bojové mechanismy a chování nepřátel.

Tento poslední patch pro Assassin’s Creed Valhalla se liší od předchozích aktualizací, jelikož se zaměřuje na opravu všech zbývajících chyb v hře. Hráči by neměli očekávat nové mise, zbraně nebo jiný obsah, ale spíše vylepšenou stabilitu a kvalitu hry.

Vývojáři Ubisoftu plánují pokračovat ve vývoji nových projektů v rámci série Assassin’s Creed, které by měly být vydány v následujících letech. Assassin’s Creed Valhalla byl vydán v listopadu 2020 a je součástí dlouhé série Assassin’s Creed. Hra se odehrává v době vikinské invaze do Anglie a hráči hrají jako Eivor, vůdce vikinského klanu.

Obrázek: ubisoft.com