Search
Close this search box.

Aktualizace Lords of the Fallen zvyšuje obtížnost hry

lords of the fallen

Hexworks vydal novou aktualizaci pro hru Lords of the Fallen, která nejen řeší problémy s výkonem na všech platformách, ale také přináší změny u bossů, což může hru pro hráče ztížit.

Nová aktualizace Lords of the Fallen

Hry žánru Soulslike jsou známé svou vysokou obtížností, kdy hráči musí pečlivě plánovat své tahy a postupovat úrovněmi. Tyto hry hráče vyzývají k vytváření postav a k pozornému sledování pozic a vzorů útoků nepřátel. Ačkoli jsou plné napětí, dávají hráčům pocit uspokojení po poražení zvláště náročného bosse.

Aktualizace v.1.1.191 přinesla zvýšení obtížnosti dvou bossů v nedávno vydané hře Lords of the Fallen. Prvním je obrovský Spurned Progeny, střední boss v oblasti Upper Calrath, který bude pokračovat ve svých kombinovaných útocích bez ohledu na akce hráče. Druhým je trio tajných bossů v aréně v Umbral Realm. Podle poznámek k aktualizaci jsou nyní tito bossové „nebezpečnějšími protivníky“.

Kromě aktualizací bossů však byly zavedeny nerfy u několika nepřátel ve hře. Patch také zahrnuje vizuální opravy, vylepšení zvuku a další změny.

Obrázek: xbox.com-