Akční RPG Babylon’s Fall spustí v srpnu betu

Akční RPG Babylon’s Fall spustí v srpnu betu

26 července, 2021 0 Od Martin Havel

Platinum Games odhalili plán pro chystané beta testování svého akčního RPG Babylon’s Fall.

Chystané akční RPG Babylon’s Fall zná data svojí chystané bety. Ta odstartuje jako první v Japonsku, ale později se dočká také Severní Amerika a jako poslední Evropa. Její servery se spustí 12. srpna. V této fázi si beta verzi hry vyzkoušejí pouze hráči na PC. Ve druhé a třetí fázi se potom do hry budou moci připojit i majitelé Playstationu 4 a Playstationu 5.

V první fázi by mělo jít primárně o technické testování hry a pokud se vám podaří dostat do úvodní fáze testování, můžete se spolehnout, že budete i v té následující. Na ukázky toho, jak vlastně Babylon’s Fall si můžete vzpomenout z letošní E3, kde se hra ukázala alespoň prostřednictvím trailerů. V kooperačním RPGčku si můžete užít svět velmi podobný tomu, který je známý z her NieR a bojový systém také nepůsobil vůbec k zahození. Doufejme tedy, že se podaří naplnit očekávání, která v nás hra vzbuzuje a až vyjde, budeme se moci těšit z nabité akce v nádherném kabátku.

Babylon’s Fall zatím nemá určené žádné konkrétní datum vydání, ale zná alespoň platformy, na kterých má hra vyjít. Těmi by mělo být PC a Playstation 4 i Playstation 5. Dáte novince od Square Enix šanci?

Martin Havel

Obrázek: wallpapersden.com