Search
Close this search box.

Xbox představuje novinky v usnadnění přístupu pro handicapované

V rámci svého závazku vytvářet herní zážitky pro všechny uživatele představuje Xbox nové aktualizace zaměřené na přístupnost. Tyto změny zahrnují nové funkce a nástroje, které usnadňují hraní pro osoby s různými typy postižení.

Xbox a novinky v přístupnosti

Hraní umožňuje prozkoumávat světy za hranicemi naší představivosti, sdílet naše příběhy a navazovat přátelství s lidmi z celého světa. Xbox věří, že hraní je pro všechny, včetně více než 429 milionů hráčů s postižením. Podle TZ je to jejich odpovědnost vytvořit místo, kde se každý cítí vítán, v bezpečí a zahrnut do herní komunity.

V říjnu si Xbox bere čas k oslavě komunity osob s postižením. Nedávno společnost oslavila své partnerství s organizací Special Olympics ve formě turnaje Gaming for Inclusion. Tento turnaj ukázal sílu inkluze prostřednictvím hraní a jak technologie mohou posílit atlety na Special Olympics.

Microsoft je mimo jiné nadšený, že může podpořit komunitu Gaming & Disability tím, že sdílí řadu aktualizací. Tyto zahrnují program Adaptive Gaming v nemocnici Craig Hospital, nové funkce přístupnosti od týmu Xbox a představení průvodce pro herní akce. Dále byl zdůrazněn nový kanál „Accessibility in Games“ v obchodě Xbox, který nyní nabízí stovky her s tisíci značkami přístupnosti.

Příspěvek z superparmeni.eu