Xbox chce 4 exkluzivity ročně

Xbox chce 4 exkluzivity ročně

13 června, 2023 0 Od Michal Fortyn

Phil Spencer, vedoucí divize Xbox, a Matt Booty, šéf Xbox Game Studios, uspořádali po ukončení představení Xbox Games Showcase speciální panel. Booty zde naznačil, že jejich cílem je dosáhnout výstupu celkem čtyř her ročně. 

Xbox a čtyři hry ročně

Náhled do budoucnosti Xboxu nabídla fanouškům přehlídka Xbox Games Showcase. Bylo zde představeno několik vzrušujících titulů vývojářů první strany, jako jsou Fable a Avowed, přičemž druhý zmiňovaný obdržel oznámení o vydání pro rok 2024. To bylo uvedeno společně s dalším titulem první strany – Hellblade 2. Bohužel, hra Fable nebyla doprovázena žádným oznámením o datu vydání.

Byly také představeny nové hry, jako je South of Midnight od společnosti Compulsion a Clockwork Revolution od Inxile. Tato hra představuje další krok v budoucím plánu obsahu Xboxu.

Na základě uvedeného je jasné, že Xbox má ambiciózní plány na budoucnost. S hrami, jako jsou Avowed a Hellblade 2, je jisté, že fanoušci se mohou těšit na vzrušující a kvalitní tituly. Nové hry, jako je South of Midnight a Clockwork Revolution, jen potvrzují, že Xbox je připraven podporovat a uvádět inovativní a zajímavé hry.

Obrázek: unsplash.com