Search
Close this search box.

World of Warcraft umožní spojit se s přáteli z druhé frakce

Aliance a Horda. Dva nesmiřitelné tábory, které spolu nespojí síly? Ne, to už neplatí. Nyní se budete mít možnost spojit i s hráči druhé strany.

Blizzard oznámil, že pracuje na integraci nové funkce, která ve světě World of Warcraft doposud nemá obdoby. Již brzy se budete mít možnost spojit v boji i s hráči, kteří patří ke druhé frakci a nemusíte se tak již omezovat jenom na hráče ze stejné strany barikády. Tvůrci novinku oznámili na svém twitterovém účtu.

Pozvánky do party vám nově umožní přizvat hráče z druhé frakce za předpokladu, že jsou oba hráči spojeni na Battle.net nebo jsou součástí stejné frakční komunity ve WoW. Budete se tak moci spojit na arény, raidy i battlefieldy. Kde se ovšem nepřeruší boj mezi frakcemi jsou guildy. Ty zůstanou i nadále přístupné vždy jen a pouze hráčům z jedné frakce. Beze změny zůstane také pohyb a komunikace v otevřeném světě. Hráči budou i nadále nepřáteli, pokud nebudou společně v partě a nebudou si vzájemně rozumět. Komunikovat v chatu budou moci hráči opačné frakce jenom v případě, že vytvoří partu. Tyto úpravy budou součástí připravovaného updatu 9.2.5. Ten ještě ale rozhodně není příliš blízko. Odhadované datum, kdy bychom se tohoto velkého updatu měli dočkat je v listopadu letošního roku.

Obrázek: dexerto.com