Warhorse slaví více než 5 milionů prodaných kusů Kingdom Come: Deliverance

Warhorse slaví více než 5 milionů prodaných kusů Kingdom Come: Deliverance

30 června, 2022 1 Od Michal Fortyn

Vývojáři z českého studia Warhorse se dnes pochlubili dosažením dalšího milníku. Kingdom Come: Deliverance se prodalo přes 5 milionů kusů.

Kingdom Come: Deliverace a další milník pokořen

Jedna z nejúspěšnějších českých her posledních let Kingdom Come: Deliverance zaznamenala velký úspěch, když překonala více než 5 milionů prodaných kusů napříč všemi platformami. Vývojáři z Warhorse svůj úspěch sdíleli prostřednictvím svých sociálních sítích.

Autoři Kingdom Come: Deliverance ve svém příspěvku uvádějí:

„Kingdom Come: Deliverance se prodalo 5 milionů kopií na všech platformách dohromady… To, co začalo v roce 2014 jako ambiciózní projekt na Kickstarteru, se rychle rozrostlo v celosvětový úspěch… Jste součástí milionů fanoušků a rodiny, díky nimž se celý projekt nejen uskutečnil, ale také jste v průběhu let ztělesňovali Jindřicha…Děkujeme vám za vaši věrnost a přátelství.“

Herní studio si v rámci prodejního úspěchu láká na 5 figurek hlavní postavy Jindřicha. Pro získání figurky stačí napsat vývojářům o vašem nejoblíbenějším příběhu ze hry. Středověké RPG Kingdom Come: Deliverance vyšlo před více než 4 lety, v únoru 2018. Aktuálně si hru můžete pořídit se značnou slevou na platformě Steam.

Obrázek: kingdomcomerpg.com