Search
Close this search box.

Vývojáři Elden Ring zveřejnili statistiky o úmrtí ve hře

Není žádným tajemstvím, že ve hře Elden Ring se často umírá. Vývojáři nově zveřejnili zajímavé statistiky počtu úmrtí ve hře.

Statistiky úmrtí v Elden Ring

Ti, kteří hráli Elden Ring a zažili nekonečná umírání, by se mohli zajímat o to, kolikrát hráči zemřeli celkem. Nedávné statistiky zveřejněné společností Bandai Namco ukazují, že od spuštění hry v únoru 2022 bylo zaznamenáno více než 9 miliard hráčských úmrtí v Elden Ring.

Podrobné rozdělení ukazuje, že 69 % z nich bylo způsobeno nepřáteli a dalšími NPC postavami, 15 % bylo způsobeno stavovými efekty, jako je otrava, 14 % způsobilo pád hráče do propasti a pouze 2 % bylo způsobeno jiným hráčem. Pokud si to převedeme na reálný svět, skutečná populace planety je zhruba osm miliard, což znamená, že není dost lidí na Zemi, aby se vyrovnalo počtu úmrtí ve hře. Pro některé to nemusí být příliš překvapivé, jelikož v Elden Ring se skutečně velmi často umírá.

Obrázek: en.bandainamcoent.eu

Frostpunk 2 se odkládá na září

Původně plánované vydání hry Frostpunk 2 na 25. července bylo odloženo na 20. září 2024. Vývojářské studio 11 Bit Studios chce využít čas navíc k doladění. Frostpunk 2 dorazí v

Číst dále »