Search
Close this search box.

Vývojáři Elden Ring představují první rozšíření

Fanoušci Elden Ringu mají další důvod k radosti. Tvůrci ze studia FromSoftware oznámili nové rozšíření s názvem Shadow of the Erdtree.

První rozšíření pro Elden Ring

Japonská herní společnost From Software dnes oficiálně oznámila první příběhové rozšíření pro Elden Ring, které nese název Shadow of the Erdtree. Společnost tak učinila prostřednictvím svého oficiální účtu na sociální síti Twitteru.

Příspěvek uvádí, že nové rozšíření je v současné době ve vývoji. K příspěvku zveřejněný concept art zobrazuje dlouhovlasou dívku, která se přemisťuje na svém věrném herním oři přes pole poseté náhroby. V pozadí lze spatřit mohutný Erdtree, z nějž vytéká kapalina podobná míze.

Další informace prozatím nejsou k dispozici, vše pro vás však budeme nadále sledovat. Fanouškům nezbývá nic jiného, než aktuálně spekulovat pouze nad tímto obrázkem.

Obrázek: en.bandainamcoent.eu

Příspěvek z superparmeni.eu

Summer Game Fest 2024

Summer Game Fest 2024 prozatím přinesl řadu zajímavých oznámení, které jistě nadchly hráče po celé planetě. Níže naleznete přehled nejočekávanějších her z prvního dne této herní akce. Summer Game Fest

Číst dále »