Ubisoft představuje akční adventuru Avatar: Frontiers of Pandora

Ubisoft představuje akční adventuru Avatar: Frontiers of Pandora

12 června, 2021 0 Od Martin Havel

Ubisoft v závěru svojí E3 konference představil chuťovku s příchutí Pandory. Těšit na ni můžeme příští rok.

O hře ze světa Avatara Jamese Camerona se hovořilo již tak dlouho, že se na ni v podstatě tak trochu zapomnělo. Při nejmenším se přiznávám já, že jsem na ni takřka úplně zapomněl. Nyní nám ale její chystané vydání Ubisoft připomněl první oficiálním trailerem, ve kterém se ukazuje o co vlastně ve hře půjde a na jak nádherný svět se můžeme těšit.

Půjde o akční adventuru z pohledu první osoby, která se zaměří na boj Na’vi proti lidem, jejichž snahou je uzmout si jejich planetu kvůli jejím zásobám zdrojů. „Vytvořený s použitím Snowdrop enginu a vyvíjený exkluzivně pro konzole nové generace a PC, bude Avatar: Frontiers of Pandora hrou, která přivede k životu kouzelný svět Pandory v celé jeho kráse v pohlcujícím zážitku v otevřeném světě,“ popisují tvůrci hru.

„V tomto příběhu se vžijeme do role Na’vi  na cestě přes západní hranice do doposud neviděných oblastí Pandory. Budete prozkoumávat živoucí svět obývaný jedinečnými tvory a novými postavami. Vojenské síly RDA ohrožují tento svět a tvory a vy je musíte zatlačit zpět,“ pokračuje oficiální popis.

Přesné datum vydání hry zatím Ubisoft nesdělil, ale víme alespoň, že Avatar: Frontiers of Pandora dočkáme v průběhu příštího roku. Jak už bylo zmíněno výše, hry se dočkají majitelé konzolí nové generace a PC.

Martin Havel

Obrázek: vervetimes.com