Search
Close this search box.

Ubisoft označuje in-game reklamu u Assassin’s Creed během Black Friday za technickou chybu

ubisoft hry gamescom

Ubisoft vysvětlil, že objevení in-game reklamy na Assassin’s Creed Mirage v jiných titulech Assassin’s Creed během víkendu Black Friday bylo technickou chybou, která byla následně odstraněna.

Reklama na Black Friday v AC hře

Během víkendu Black Friday se objevila in-game reklama na Assassin’s Creed Mirage v jiných hrách série Assassin’s Creed. Tato reklama, nabízející 20% slevu na Mirage, se zobrazovala při pokusech o přístup k mapě ve hře. Ubisoft tuto situaci vysvětlil jako technickou chybu a potvrdil, že reklama byla deaktivována hned po objevení problému.

V nevávném prohlášení Ubisoft uvedl, že někteří hráči se setkali s pop-up reklamami při hraní určitých titulů Assassin’s Creed. Toto bylo výsledkem technické chyby, na kterou reagovali jakmile se o ní dozvěděli​​. Společnost tak popřela, že by se jednalo o úmyslný trik k prodeji kopií Assassin’s Creed Mirage.

Obrázek: ubisoft.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »