Třetí řada Zaklínače dotočena!

Třetí řada Zaklínače dotočena!

19 září, 2022 2 Od Adam Král

I přes několik pauz způsobených koronavirem byla úspěšně dotočena třetí řada seriálového Zaklínače!

Před samotným začátkem natáčení Netflix slíbil, že nahrávání třetí řady seriálového Zaklínače bude ukončeno v září a i přes nucené pauzy způsobené koronavirem svůj slib Netflix splnil.

V třetí řadě Zaklínače by se měl odehrávat děj z knižního dílu nesoucí jméno Čas opovržení. Můžeme tedy očekávat akci na ostrově Thanedd, kde se dočkáme nových členek Lóže či střetnutí mezi Geraltem a mocným čarodějem Vilgefortzem.

Kde se natáčelo a kdy nová řada vyjde?

Z informací, co víme, se natáčelo na čtyřech místech. V Itálii, Chorvatsku, Slovinsku nebo dokonce i na Sahaře díky  ikonickým pouštím scénám s Ciri. Oficiální datum premiéry nové řady zatím nebylo oznámeno, ale stejně, jako v dvou předchozích případech, by mohlo jít o předvánoční či později o povánoční období. To vše závisí na postprodukci, tudíž se musíme nechat překvapit.

Plánují se další série?

Jelikož Zaklínač je jeden z nejoblíbenějších Netflix seriálů, předpokládá se,  že ano! Zaslechlo se totiž, že tvůrci už píší scénáře pro čtvrtou řadu seriálu. Tím to ale nekončí, tvůrci mají rovnou psát i scénáře pro pátou řadu.

Autor: Matouš Paska