Search
Close this search box.

The Last of Us Part I dostává další důležitý hotfix

Populární hra The Last of Us Part I dostala dnes na PC další hotfix, který slibuje vyřešení několika problémů týkajících se ovládání Xboxových ovladačů, grafických možností a pádů hry.

Hotfix TLoU

Nejnovější hotfix pro PC verzi The Last of Us Part I byl vydán s cílem vyřešit několik menších problémů, které se týkaly hratelnosti. Bohužel plánovaná oprava „kamerových třepotů“ bude trvat déle než se původně předpokládalo a stejně tak bude trvat déle, než bude hra ověřena pro Steam Deck.

Vývojáři uvedli prostřednictvím Twitteru, že původně měli za cíl opravit kamerové třepání spojené s ovládáním myší, ale kvůli neočekávaným problémům, které tato oprava způsobila, museli ji přesunout do pozdějšího patche. Nicméně, jejich tým stále pracuje na budoucích vylepšeních a hotfixích, včetně ověření hry pro Steam Deck, a budou hráče informovat o plánech na budoucí patchích.

I přes tuto zprávu mohou hráči očekávat, že hotfix přinese vylepšení, která zlepší celkový zážitek z hry. Je jasné, že vývojáři hledají nejlepší možná řešení pro chyby v hře a snaží se udělat vše, co je v jejich silách, aby hra byla co nejlepší. Zůstaňme tedy pozorní na další zprávy od vývojářů ohledně dalších vylepšení a plánovaných oprav.

Obrázek: playstation.com

Conor McGregor zamířil do hry Hitman

Agent 47 získává nový cíl k eliminaci. Tentokrát se zaměřuje na jednoho z největších zápasníků MMA, Conora McGregora. Conor McGregor ve hře Hitman Vývojáři z IO Interactive odhalili nový cíl

Číst dále »

XDefiant od Ubisoftu směřuje k e-sportu

Ubisoft nedávno představil světu svoji střílečku XDefiant, která má potenciál stát se významným e-sportovým titulem. Populární herní vývojář má se hrou velké plány. Ubisoft slaví s XDefiant Podle Yvese Guillemota,

Číst dále »