Search
Close this search box.

Tekken 8 představuje v novém traileru hrdinu Yoshimitsu

Tekken 8 přichází s novým trailerem, který zvýrazňuje Yoshimitsu, legendárního mechanizovaného ninju, představující jeho bojové dovednosti a inovativní herní prvky.

Yoshimitsu v novém traileru

Tekken 8, dlouho očekávaný titul v bojové herní sérii, uvedl nový gameplay trailer se zaměřením na ikonickou postavu Yoshimitsu. Tento mechanizovaný vesmírný ninja, oblíbený mezi fanoušky série, předvádí v traileru své neortodoxní bojové schopnosti a inovativní pohyby.

Yoshimitsu, který se objevil v každé hlavní hře Tekken, zůstává klíčovým hráčem ve světě Tekkenu. Jeho unikátní vizuální styl a nekonvenční bojové techniky ho činí nezapomenutelným a respektovaným soupeřem. Trailer ukazuje Yoshimitsu v akci proti různým postavám, což naznačuje hloubku a rozmanitost herního systému Tekken 8.

Tekken 8, plánovaný na 26. ledna 2024 pro konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC, slibuje vyšší úroveň imerze a vizuálního zážitku. S postavou Yoshimitsu v čele se hráči mohou těšit na novou kapitolu v této legendární bojové sérii.

Obrázek: bandainamcoent.eu

steam summer sale 2022 valve

Začaly letní slevy na Steamu

Stejně jako každé léto, i letos je tu opět slevové šílenství Steam Summer Sales 2024. Steam Summer Sales 2024 Připravte si peněženky, budou létat peníze! Jedna z nejočekávanějších slevových akcí

Číst dále »