Search
Close this search box.

Spuštěny předobjednávky na Pokémon Go Plus

pokémon

Fanoušci Pokémonů se mohou těšit na nový doplněk pro hru Pokémon GO, který se jmenuje Pokémon GO Plus. Aktuálně byly spuštěny předobjednávky.

Přichází Pokémon Go Plus

Pro fanoušky hry Pokémon Go a nové aplikace Pokémon, která se očekává později v tomto roce, je k dispozici nový doplněk Pokémon Go Plus+. I když k hraní této hry stačí pouze váš chytrý telefon, nový doplněk vám může přinést větší zábavu. Momentálně je k dostání k předobjednání za 55 dolarů na Amazonu a Best Buy s vydáním plánovaným na 14. července. Protože Nintendo Store je už několik měsíců vyprodán, očekáváme, že se nový doplněk brzy rozejde i u jiných prodejců.

Pokémon Go Plus+ je kompaktní doplněk mezi aplikacemi Pokémon Sleep a Pokémon Go, který vám může sloužit jako hudební krabička i budík. Stačí podržet středové tlačítko, položit ho vedle hlavy a Pikachu vás uspí a probudí s veselým tónem. Pikachu se stává stále přátelštějším, čím více spíte, a pokud odemknete více zvuků, můžete dokonce během spánku sbírat více Pokémonů a dokončit svůj spánkový Pokédex. Jestliže patříte mezi fanoušky Pokémonů, neváhejte si objednat Pokémon Go Plus+ a získat skvělého společníka pro své hraní.

Obrázek: pokemon.com

Planet Coaster 2 oficiálně představen

V roce 2016 přinesla hra Planet Coaster svěží vítr do žánru simulátorů výstavby a správy zábavních parků. Nyní se vývojáři pochlubili s trailerem lákající na druhý díl. Stavění zábavních parků

Číst dále »